Novinky

Nokia 3310 Dual Sim modrá

Online nákup, akcie a viac info:
https://itsmile.sk/nokia-3310-dual-sim-modra/

nokia 3310

Vydarený tlačidlový mobil Nokia 3310 vo verzii roku 2017 prináša rýchlosť, dobrú výbavu s 2MP fotoaparátom a spoľahlivosť.

Tip na puzdro / sklo na mobil: https://oblecmobil.sk/nokia-3310-2017/

Mobilný telefón Nokia 3310 už pri svojich prvých verziách stal obľúbeným a aktuálne už aj legendárnym.

Kto by si nepamätal ikonu mobilnej komunikácie, telefón Nokia 3310. Jej obľuba bola obrovská a teraz je späť. Nová Nokia 3310 si ponechala elegantné krivky, ktoré sú teraz dotiahnuté do modernejšej podoby a pridala nové funkcie a najrôznejšie vylepšenia. Napriek tomu je stále jednoduchým mobilným telefónom, tak ako ho poznáme z minulosti.

Jednoduchý a prehľadný

Nová Nokia 3310 je klasický telefón, ktorý oceníte predovšetkým pre základné funkcie telefonovanie a písanie správ. Zostal jej obľúbený vyzváňací tón Nokia aj legendárna hra Had, avšak nechýba jej ani niektoré vymoženosti súčasného mobilného sveta. Proti svojmu predchodcovi získala farebný displej, ktorý je výrazne väčší a zobrazí viac informácií, a modernejšie užívateľské rozhranie. Klávesnica má rozšírené navigačné možnosti pomocou štvorsmerné klávesy s potvrdzovaním a tiež kontextové tlačidlá.

Moderné funkcie

Nokia 3310 teraz podporuje aj niektoré moderné spôsoby komunikácie. Môžete písať e-maily, chatovať a komunikovať cez sociálne siete. Stačí len spustiť potrebnú aplikáciu a môžete konverzovať. S jednoduchým webovým prehliadačom môžete prechádzať internet a objavovať všetko nové. S týmto telefónom sa ľahko fotí s 2 Mpix fotoaparátom, hrajú hry alebo počúva FM rádio a obľúbená hudba.

Skvelá výdrž batérie

Telefón obsahuje batériu s kapacitou 1200 mAh, vďaka ktorej prístroj vydrží naozaj dlho. V pohotovostnom režime vydrží až jeden mesiac, alebo môžete hovoriť skoro celý deň v jednom kuse. S telefónom Nokia 3310 sa môžete baviť a zostať v kontakte oveľa dlhšie.

Dve SIM karty

Máte dve SIM karty a pre každú jeden telefón? Nebaví vás nosiť dva telefóny zároveň? S mobilným telefónom Nokia 3310 Dual SIM už nemusíte. Je totiž vybavený slotmi pre dve SIM karty. Môžete tak mať pohromade svoje súkromné i firemné telefónne číslo.

Popis:

Displej
veľkosť: 2.4"
rozlíšenie: 320 x 240 px
hustota px: 167 ppi
technológia: TFT

Pamäť
slot pre pamäťovú kartu: micro-SD (do 32 GB)

Fotoaparát/Kamera
zadný: 2 Mpx
vlastnosti: LED blesk
video: Áno

Zvuk
upozornenia: vibrácie, zvonenia MP3/WAV/...
reproduktor: Áno
mikrofón: Áno
3.5 mm jack: Áno

 

Dáta
WLAN: Nie
Bluetooth: 3.0
FM rádio: Áno
USB: micro-USB

Podporované siete
2G siete: GSM 900/1800
Dual SIM (micro SIM)

Ďalšie vlastnosti
Ostatné:
LED svetlo
audio prehrávač

Batéria
kapacita: 1200 mAh
typ článkov: Li-Ion
prevedenie: vymeniteľná
stand-by: do 744 hod
doba hovoru: do 22 hod

Veľkosť
rozmer: 115.6 x 51 x 12.8 mm