Novinky

Xiaomi Mi (XMSB02MW) bezdrôtová myš pre Win/And/Mac - zlatá

Online nákup a viac info:
https://itsmile.sk/xiaomi-mi-xmsb02mw-bezdrotova-opticka-mys-zlata/

xiaomi mi mouse

Popis:
Bezdrôtová bluetooth i wifi USB myš, počet tlačidiel 2, maximálne rozlíšenie senzora 1200 DPI, pre Windows/Mac/Android, zlatá farba

Xiaomi MI je zaujímavý produkt vhodný ku windows (počítače, notebooky...) i android zariadeniam (mobily, tablety, smart TV, TV boxy...). Rozhodnite sa, či využijete bluetooth alebo wifi spojenie.
 
Xiaomi bezdrôtová myš (2. generácia). Spoločnosť Xiaomi prichádza s kompaktnou myšou na cesty. Tá ponúkne moderný dizajn, kvalitné spracovanie s kovovými prvkami i duálny režim pripojenia cez Bluetooth alebo USB prijímač. Razom sa tak ponúka veľmi široké použitie - v počítači či notebooku, s mobilným telefónom alebo napríklad v multimediálnych centrách s Androidom. Myš môžete brať so sebou kamkoľvek, poteší veľmi nízka hmotnosť 77,5 gramu. Vďaka optickému senzoru s rozlíšením až 1200 DPI je Xiaomi bezdrôtová myš extrémne presná a môžete ju využívať aj na úkony, ktoré vyžadujú presné ovládanie. Pripojiť ju pritom môžete k zariadeniam, ktoré podporujú technológiu Bluetooth, alebo ľubovoľnému zariadeniu pomocou USB prijímača.
 
Pripojenie
Bluetooth: v4.0, RF 2.4GHz
Dosah: 10 m
 
Veľkosť
Rozmery: 110.2 x 57.2 x 23.6 mm
Hmotnosť: 77.5 g
 
Ostatné
Kompatibilita: Windows, macOS, Android