Novinky

Lenovo Wired Selfie Stick SS100 tyč+statív+optika

Online nákup a viac info:
https://itsmile.sk/lenovo-wired-selfie-stick-ss100-black/

lenovo-ss100

Šikovný balíček Lenovo Selfie SS100 na fotenie mobilom pomocou tyče alebo rozložením mobilného statívu (tripodu).

Lenovo Selfie Tyč

Slúži k pohodlnému robeniu obľúbených selfie fotiek pomocou mobilného telefónu. Je praktickým pomocníkom pri fotení hlavnom fotoaparátom telefónu - rýchlo tak zistíte, či ste v zábere a nemusíte tak fotenie viackrát opakovať. Robustná teleskopická konštrukcia s drážkami zaistí, že sa tyč nebude pretáčať ani pod váhou ťažších zariadení. 6 dielna skladacia konštrukcia po rozložení dosiahne dĺžku až 72 cm. Pevné uchytenie telefónu je zabezpečené gumovými úchytmi. Selfie tyč má praktický 3,5 mm JACK konektor, ktorým po jeho zapojení do smartfónu môžete fotiť jednoducho tlačidlom na držiaku. Madlo selfie tyče je protišmykové a je vybavené pútkom na zápästie.

Lenovo Selfie Stick

- Kompaktný, ľahký, prenosný
- Unikátny dizajn, ovládanie jednou rukou
- 6 dielna skladacia konštrukcia  - 72 cm najdlhšie
- nastaviteľný expozičný uhol = možnosť snímania širšieho záberu

Trojnohý statív Linxee

Je ideálnou voľbou pre nadšených pokročilých amatérov, ale aj pre profesionálov. Zaujme vysoko flexibilným dizajnom, vysokou pevnosťou a nízkou váhou vďaka konštrukcii z ľahkej hliníkovej zliatiny. Tento kvalitný hliníkový tripod v univerzálnej čiernej farbe vám dopomôže k ostrým fotografiám aj v zlom osvetlení, uvoľní vám ruky a umožní čakať na perfektné snímky. Statív možno použiť pre mobilné telefóny, ale aj pre fotoaparáty s označením SLR. 360 ° uhol otáčania vám dovolí, nastaviť kameru do akéhokoľvek uhla, vďaka čomu vytvoríte snímky, o ktorých sa vám nesnívalo.

Optika Linxee 3v1

Ako už názov vypovedá, bude plniť až 3 funkcie. Prvá z nich je tzv. Makro šošovka s 10-násobným zoomom, vďaka ktorej budete môcť plne a bez razantných strát kvality zaostriť aj veľmi vzdialené objekty. Ako druhú možnosť využijete širokouhlý objektív bez vinetácie (čiže bez chyby nižšieho jasu na okraji). S týmto drobným, ale podstatným detailom si užijete širokouhlé fotografie na úrovni klasických fotoaparátov. Čerešničkou na torte sa stáva široký pozorovací uhol s efektom tzv. Rybieho oka. Ak radi zaznamenávate športové výkony a chcete, aby mali ten pravý profesionálny vzhľad, potom je tento efekt tým správnym krokom.