Novinky

SAMSON R10S (SCR10S) dynamický mikrofón - čierna

Online nákup a viac info:
https://itsmile.sk/mikrofon-samson-r10s-jack-3-5-6-3mm-cierny/

r10s

 

Mikrofón Samson R10S prináša výbornú cenu za top kvalitu a výbavu.

Ideálne pre karaoke, multimediálne alebo prenosné nahrávanie
Jadrom mikrofónu je neodýmiový, viacsmerný, protišokový prvok
Kardioidný vzorkovací vzor
Vysoký výstupný zosilňovač, nízka impedancia
Frekvenčná odozva 80 Hz-12 kHz
Prepínač On / Off
Pevný kábel s jackom o priemere priemerom 3,5 "
Adaptér z 3,5" na 6,3"
Stolový stojan je súčasťou balenia

Dynamický mikrofón značky R10S spoločnosti Samson prináša skvelý zvuk a všestrannosť rôznym nahrávacím a zábavným audio aplikáciám. Ideálny pre karaoke, multimédiá, prenosné nahrávanie a ďalšie. R10S je navrhnutý tak, aby poskytoval akýkoľvek výkon s výnimočnou reprodukciou a presnosťou zvuku.

Srdcom výkonnosti modelu R10S je jeho neodymový a viacosový mikroprvok. Ponúka vysoký výstupný zosilňovač a nízky impedančný dizajn, kapsula tiež obsahuje kardioidný snímač. To umožňuje modelu R10S vyzdvihnúť všetky nuance akéhokoľvek výkonu s výnimočnou jasnosťou a detailmi a zároveň znížiť spätnú väzbu a nechcené signály.

R10S ponúka frekvenčnú odozvu 80 Hz-12 kHz, ktorá je ideálna pre hlasové a multimediálne aplikácie. Taktiež vybavený tak, aby odolal vysokým hladinám akustického tlaku, mikrofón produkuje vokály, ktoré zvuk obrovské a krištáľovo čisté. To robí R10S univerzálnym nástrojom aj v prenosných aplikáciách nahrávania.

Model R10S je vybavený pohodlným vypínačom On / Off a káblom s káblom s káblom 1/8 ". Pre vyššiu všestrannosť je k dispozícii káblový adaptér 1/8" až 1/4 "a stolný stojan.